NOCLEGI W RAJCZY

Obiekt Apartamenty Rajcza położony jest w Centrum Rajczy. Posiada pięć komfortowych apartamentów. Łącznie 28 miejsc noclegowych. Jest możliwość rezerwacji całego domu po wcześniejszym uzgodnieniu. Apartamenty Rajcza, są doskonałą bazą noclegową dla osób wędrujących po górach. W okresie letnim można korzystać z ogrodu i tarasu, dostępne jest miejsce do grillowania, duży stół, leżaki oraz duża trampolina dla dzieci. W okresie zimowym dostępna narciarnia a stok narciarski widać z okien apartamentów. Dwa największe apartamenty posiadają prywatne duże tarasy oraz zmywarki. Każdy z apartamentów jest wyposażony w aneks kuchenny z płytą indukcyjną lub ceramiczną. Ogród jest ogrodzony i zamykany. Do każdego apartamentu dołączony jest zestaw kluczy z pilotem do automatycznej bramy wjazdowej.

Wybierz swój pokój

Noclegi w Rajczy – informacje

Rezerwacja

Po dokonaniu wstępnej rezerwacji telefonicznie bądź mailem konieczne jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% kosztów pobytu.

Nr konta:
72 1140 2017 0000 4302 1290 0111
z podaniem imienia, nazwiska i dopisku Apartamenty w Rajczy.

Terminy

W okresie od połowy czerwca do połowy września, preferujemy pobyty zaczynające się w soboty lub niedziele i kończące się w soboty lub niedziele. W pozostałym okresie roku wg indywidualnych ustaleń. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:00 i kończy o godz. 11:00.

Inne

W okresie zimowym oferujemy możliwość przechowania sprzętu narciarskiego. Do wyciągu narciarskiego można przejść pieszo. W każdym apartamencie są gry, książki i zabawki dla dzieci. Zwierzęta są mile widziane. Z Apartamentów jest 5 min drogi pieszo do centrum, gdzie znajdują się sklepy, restauracje oraz duży park z placem zabaw dla dzieci a obok płynie rzeka Soła, która w okresie letnim przyciąga fanów kapieli.